Top latest Five پادری پالاز Urban news

Your browser isn’t supported any more. Update it to have the best YouTube practical experience and our most up-to-date capabilities. Find out more

جهت جلوگیری از انتقال آلودگی و پخش گرد و غبار هنگام رفت و آمد در منزل و محیط های دیگر از پادری استفاده می شود . پادری طرح پالاز ماکارونی با بافت ماشینی رشته رشته است که معمولاً جلوی درب خروجی و ورودی محیط های مختلف نظیر تراس ، حیاط، سرویس بهداشتی قرار می گیرد و می توان برای استفاده در بیرون و یا درون محیط برای جلوگیری از عبور خاکه ی کفش و پا هنگام تردد مناسب است .

در صورتی که از خرید خود منصرف شوید دیجی دکوری در کمترین زمان ممکن مبلغ را به شماره کارت شما برگشت می دهد. مهم است که شماره کارت به نام مالک حساب کاربری ثبت داشته باشید

شما می‌توانید از این پادری جلوی در ورودی خانه و در دستشویی و حمام استفاده کنید.

مرتب سازی بر اساس محبوبیت مرتب سازی بر اساس میانگین رتبه مرتب سازی بر اساس جدیدترین مرتب سازی بر اساس هزینه: کم به زیاد مرتب سازی بر اساس هزینه: زیاد به کم

پادری ها در ابتدا به شکل کاربردی مورد استفاده پادری قرار می‌گرفتند و کاربرد اصلی آنها این بود که مانع از ورود آلودگی به داخل منزل شوند، که هم از آن در جلوی درب خروجی خانه استفاده می‌شود و هم در جلوی حمام و سرویس بهداشتی.

نکته ای که در هنگام انواع پادری طرح فرش باید رعایت کنید این است که باید با نحوه شست و شوی پا دری کامل آشنا شوید تا بتوانید رنگ و کیفیت آن را را ثابت نگه دارید.

این محصول برای نظافت و بهداشت محیط و هم چنین پرکردن فضاهای خالی انواع سطوح سرامیکی ، پارکت و غیره می باشد . در رنگ های تیره و زیبا جهت نمایان نشدن هر گونه لک و کثیفی است . پادری طرح پالاز ماکارونی با سطح رشته رشته بسیار نرم که هنگام قرار دادن پا بر روی آن حس راحتی دارید . این پادری زیبا در ابعاد و اندازه استاندارد متناسب با فضای منزل و محیط های مختلف برای همه سلیقه ها ارائه گردیده است .

کلیه حقوق مادی و معنوی، برای وبسایت پالاز آنلاین محفوظ است. طراحی سایت و سئو سایت توسط وب مهر

علاوه بر پادری‌های فانتزی که برای جلوی درب خانه استفاده می‌شود، از پادری حمام و دستشویی برای جلوگیری از ورود رطوبت به قسمت‌های خشک و از پادری آشپزخانه برای جلوگیری از چربی به قسمت‌های دیگر منزل استفاده می‌شود.

اقامتگاهِ لاکچری و ارزانِ سفرهای مرداد را اینجا پیداکن!

نقره ای کرم بژ قرمز قهوه ای بنفش نمایش بیشتر

کافه خبر مشاهده لیست کل اخبار سی تی مهر پیشنهاد ما   انواع مشاوره جاذبه های گردشگری ایران  

رمز عبور خود را فراموش کرده اید؟ مرا به خاطر بسپار یا

1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15

Comments on “Top latest Five پادری پالاز Urban news”

Leave a Reply

Gravatar